Aby dravce a sovy ostali súčasťou našej prírody

Už vyše 40 rokov sa venujeme praktickej ochrane voľne žijúcich dravcov a sov. Pretvárame krajinu tak, aby bola pestrejšia, zlepšujeme dostupnosť potravy aj hniezdnych možností, strážime hniezda vzácnych druhov, spolupracujeme s poľnohospodármi, energetikmi, štátnymi inštitúciami, pomáhame pri náleze zranených a opustených jedincov, chránime dravce pred ľudskou krutosťou a vzdelávame verejnosť.

Aj vďaka našej práci sú viaceré druhy, ktoré boli na okraji vyhynutia, ešte stále súčasťou slovenskej prírody. Poznáme ich správanie aj preferencie, vieme ako pomáhať odborne a efektívne. Viac informácií o konkrétnych aktivitách a výsledkoch našej práce nájdete na našom webe www.dravce.sk . Vaša podpora nám pomôže napĺňať naše poslanie.

Vianočná ponuka! Ak nás do 17.12.2023 podporíte sumou 15 eur a viac, radi Vám, alebo niekomu podľa vášho výberu, pošleme kalendár Dravce a sovy 2024. Stačí vyplniť adresu, kam ho máme doručiť, priamo na darcovskej stránke. (Adresa nebude nikde zverejnená, ani archivovaná, slúži iba na zaslanie kalendára). Kalendáre posielame raz týždenne až kým sa neminú. Ak si kalendár neprosíte, políčko nechajte voľné. Ďakujeme 😊

Jednorazovo
Mesačne
15€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.